Indexing API (1.0.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: none
jv: ora ana

en: Save
jv: Simpen

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: About
jv: Ngenani
