Indexing API (1.0.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: none
mr: काहीच नाही

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Configuration
mr: संरूपण
