Indexing API (1.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: none
sk: žiadne

en: Save
sk: Uložiť

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Select
sk: Zvoľte

en: About
sk: Informácie o

en: Entities
sk: Entity
