Indexing API (1.0.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: none
ta: இல்லை

en: Save
ta: சேமி

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு

en: About
ta: பற்றி
