Indexing API (1.0.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: none
tr: hiçbiri

en: Save
tr: Kaydet

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Select
tr: Seç

en: About
tr: Hakkında

en: Entities
tr: Nesneler (entity)

en: All @entity_type types
tr: Tüm @entity_type tipleri

en: All @entity_type_plural_label
tr: Tüm @entity_type_plural_label

en: There are no entity types.
tr: Varlık tipi yok.

en: @bundle types
tr: @bundle tipleri
