Indexing API (1.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: none
uk: немає

en: Save
uk: Зберегти

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Select
uk: Вибір

en: About
uk: Про модуль

en: SEO
uk: Оптимізація для пошукових систем

en: Entities
uk: Сутності

en: All @entity_type types
uk: Всі типи сутностей @entity_type

en: All @entity_type_plural_label
uk: Всі @entity_type_plural_label

en: There are no entity types.
uk: Типи сутностей відсутні

en: @bundle types
uk: Типи @bundle
