Indexing API (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: none
be: няма

en: Save
be: Захаваць

en: Configuration
be: Налады

en: Select
be: Выбраць

en: About
be: Аб
