Indexing API (1.0.0-beta1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: none
bn: একটিও নয়

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: About
bn: সম্পর্কে
