Indexing API (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: none
bo: མེད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: About
bo: གསལ་བཤད
