Indexing API (1.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: none
de: keine

en: Save
de: Speichern

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Select
de: Auswählen

en: About
de: Über

en: Entities
de: Entitäten

en: API Endpoint
de: API-Endpunkt

en: Entity settings
de: Entitätseinstellungen

en: All @entity_type types
de: Alle @entity_type-Typen

en: All @entity_type_plural_label
de: Alle @entity_type_plural_label

en: There are no entity types.
de: Es gibt keine Entitätstypen.

en: @bundle types
de: @bundle-Typen
