Indexing API (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: none
fa: هیچ

en: Save
fa: ذخیره

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Select
fa: انتخاب

en: About
fa: درباره

en: Entities
fa: موجودیت‌ها

en: There are no entity types.
fa: هیچ نوع محتوایی وجود ندارد.
