Indexing API (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: none
gl: ningún

en: Save
gl: Gardar

en: Configuration
gl: Configuración

en: Select
gl: Selección múltiple

en: About
gl: Información

en: Entities
gl: Entidades
