Indexing API (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: none
hr: ništa

en: Save
hr: Spremi

en: Configuration
hr: Postavke

en: About
hr: Opis
