Indexing API (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: none
hu: nincs

en: Save
hu: Mentés

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Select
hu: Kiválasztás

en: About
hu: Leírás

en: Entities
hu: Entitások

en: All @entity_type types
hu: Minden @entity_type típus

en: All @entity_type_plural_label
hu: Minden @entity_type_plural_label

en: There are no entity types.
hu: Nincsenek entitástípusok.

en: @bundle types
hu: @bundle típusok
