Indexing API (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Cancel
id: Batal

en: none
id: tidak ada

en: Save
id: Simpan

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Select
id: Pilih

en: About
id: Tentang

en: Entities
id: Entitas

en: All @entity_type types
id: Semua jenis @entity_type

en: All @entity_type_plural_label
id: Semua @entity_type_plural_label

en: There are no entity types.
id: Tidak ada tipe entitas.

en: @bundle types
id: Jenis @bundle
