Indexing API (1.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: none
km: គ្មាន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: About
km: អំពី
