Indexing API (1.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು
