Indexing API (1.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: About
my: အကြောင်း
