Indexing API (1.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: About
ne: बारेमा
