Indexing API (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: none
nl: geen

en: Save
nl: Opslaan

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Select
nl: Selecteren

en: About
nl: Over

en: Entities
nl: Entiteiten

en: All @entity_type types
nl: Alle @entity_type types

en: All @entity_type_plural_label
nl: Alle @entity_type_plural_label

en: There are no entity types.
nl: Er zijn geen entiteitstypes.
