Indexing API (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: none
oc: pas cap

en: Save
oc: Enregistrar

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Select
oc: Seleccionar

en: About
oc: A prepaus

en: Entities
oc: Entitats
