Indexing API (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: none
sv: ingen

en: Save
sv: Spara

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Select
sv: Välj

en: About
sv: Om

en: SEO
sv: Sökmotoroptimering

en: Entities
sv: Objekt

en: Entity settings
sv: Inställningar för objekt
