Indexing API (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: none
th: ไม่มี

en: Save
th: บันทึก

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Select
th: เลือก

en: About
th: เกี่ยวกับ
