Indic Script (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Visibility settings
ro: Setări vizibilitate

en: English
ro: Engleză
