Indic Script (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Visibility settings
da: Indstillinger for synlighed

en: English
da: Engelsk

en: exclude
da: ekskludér
