Indic Script (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Visibility settings
et: Nähtavuse seaded

en: English
et: Inglise keel

en: exclude
et: välja arvatud

en: include
et: kaasa arvatud
