Indic Script (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Enable
fr: Activer

en: Disable
fr: Désactiver

en: Visibility settings
fr: Paramètres de visibilité

en: Use inclusion or exclusion mode
fr: Utiliser le mode d'inclusion ou d'exclusion

en: English
fr: Anglais

en: exclude
fr: exclure

en: Fields to exclude/include
fr: Champs à inclure/exclure
