Indic Script (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Visibility settings
gl: Configuración da visibilidade

en: Use inclusion or exclusion mode
gl: Usar modo de inclusión ou de exclusión

en: English
gl: Inglés

en: Fields to exclude/include
gl: Campos a incluír/excluír
