Indic Script (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Visibility settings
hr: Postavke vidljivosti

en: English
hr: Engleski
