Indic Script (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Enable
it: Abilita

en: Disable
it: Disattiva

en: Visibility settings
it: Impostazioni visibilità

en: Use inclusion or exclusion mode
it: Usa la modalità di inclusione o esclusione

en: English
it: Inglese

en: Fields to exclude/include
it: Campi da escludere/includere
