Indic Script (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Visibility settings
km: ការ​កំណត់​ភាព​មើល​ឃើញ

en: English
km: អង់គ្លេស
