Indic Script (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Visibility settings
lt: Matomumo nuostatos

en: English
lt: Anglų
