Indic Script (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Visibility settings
oc: Paramètres de visibilitat

en: English
oc: Anglés
