Indic Script (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Visibility settings
pl: Ustawienia widoczności

en: Use inclusion or exclusion mode
pl: Użyj trybu uwzględniania lub ignorowania

en: English
pl: Angielski

en: exclude
pl: ignoruj

en: include
pl: uwzględniaj

en: Fields to exclude/include
pl: Pola, które mają być ignorowane/uwzględniane

en: Paths to exclude/include
pl: Ścieżki, które mają być ignorowane/uwzględniane
