Indic Script (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Visibility settings
sk: Nastavenia viditeľnosti

en: English
sk: Angličtina
