Indic Script (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Visibility settings
tr: Görünürlük ayarları

en: English
tr: İngilizce
