Indic Script (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Visibility settings
vi: Các thiết lập hiển thị

en: exclude
vi: loại trừ

en: include
vi: bao gồm
