IndieWeb (8.x-1.0-alpha13) - en to ps translation catalogue (30 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: yes
ps: هو

en: Enable
ps: سالول

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Action
ps: چار

en: Edit
ps: سمون

en: View
ps: ليد

en: URL
ps: پته (URL)

en: Path
ps: يونلور

en: ID
ps: پېژند

en: no
ps: نه

en: Access denied
ps: لاسرسی رد شو

en: Page
ps: پاڼه

en: Never
ps: هيڅکله

en: Published
ps: خپاره شوي

en: General
ps: ټوليز

en: Configuration
ps: سازول

en: Other
ps: نور

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Source
ps: سرچينه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Page not found
ps: پاڼه و نه موندل شوه

en: Target
ps: موخه

en: - All -
ps: - ټول -

en: Update items
ps: توکي اوسمهالیزول
