IndieWeb (8.x-1.0-alpha15) - en to km translation catalogue (33 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Replies
km: ឆ្លើយតប

en: yes
km: បាទ​/ចាស

en: Enable
km: បើក

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Action
km: អំពើ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Label
km: ស្លាក

en: View
km: មើល

en: Path
km: ផ្លូវ

en: no
km: ទេ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Access denied
km: ការ​ចូល​ដំណើរការ​ត្រូវ​បាន​បដិសេធ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Never
km: កុំ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Send
km: ផ្ញើ

en: General
km: ទូទៅ​

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Publish
km: បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Page not found
km: រក​ទំព័រ​មិន​ឃើញ​

en: The directory %directory does not exist.
km: មិន​មាន​ថត %directory ទេ ។

en: Update items
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ធាតុ

en: Deleted @count posts.
km: បាន​លុប​ប្រកាស​ @count ​។

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
km[0]: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​លុប​ធាតុ​នេះ​ឬ​?
