Industrial Zymphonies Theme (3.0.3) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Slideshow
af: Skyfievertoning

en: Content
af: Inhoud

en: core
af: kern

en: Search
af: Soek

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Help
af: Hulp

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: Last post
af: Laaste pos

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Page
af: Bladsy

en: Header
af: Hoof

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Topics
af: Onderwerpe

en: Posts
af: Posstukke

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy

en: Powered by Drupal
af: Aangedryf deur Drupal
