Industrial Zymphonies Theme (4.0.1) - en to hu translation catalogue (66 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Slideshow
hu: Diavetítés

en: Content
hu: Tartalom

en: core
hu: alaprendszer

en: Search
hu: Keresés

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to parent page
hu: Ugrás a szülő lapra.

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Help
hu: Súgó

en: n/a
hu: n. a.

en: Last post
hu: Utolsó bejegyzés

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Page
hu: Oldal

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: Up
hu: Fel

en: Forum
hu: Fórum

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Page Title
hu: Oldalcím

en: Topics
hu: Témák

en: Posts
hu: Bejegyzések

en: Right Sidebar
hu: Jobb oldalsáv

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Tabs
hu: Fülek

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Left Sidebar
hu: Bal oldalsáv

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Powered by Drupal
hu: Drupal működteti

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Primary Menu
hu: Elsődleges menü

en: Current page
hu: Jelenlegi oldal

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Text Formats
hu: Szövegformátumok

en: Footer menu
hu: Lábléc menü

en: Twitter Link
hu: Twitter hivatkozás

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: Facebook Link
hu: Facebook hivatkozás

en: Show Social Icons
hu: Közösségi ikonok mutatása

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
hu: Még nincsenek tartalomtípusok létrehozva. A <a href="@create_content">tartalomtípus létrehozása oldalon</a> lehet új tartalomtípusokat hozzáadni.

en: Book outline for @book.title
hu: @book.title könyvvázlata

en: Book traversal links for
hu: Könyv kereszthivatkozásai ehhez:

en: First page
hu: Első oldal

en: By @author @time ago
hu: @author által @time ideje

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban

en: Social Media Link
hu: Közösségi média hivatkozás

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: User account menu
hu: Felhasználói fiók menüje

en: Google plus Link
hu: Google+ hivatkozás

en: Linkedin Link
hu: LinkedIn hivatkozás

en: Pinterest Link
hu: Pinterest hivatkozás

en: Show/Hide social media links
hu: Közösségi média hivatkozások mutatása/elrejtése

en: RSS Link
hu: RSS hivatkozás

en: Go to page @key
hu: @key. oldalra ugrás
