Industrial Zymphonies Theme (4.0.1) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Search
mn: Хайх

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Help
mn: Тусламж

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Page
mn: Хуудас

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Forum
mn: Хэлэлцүүлэг

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: Text Formats
mn: Бичвэрийн хэлбэрүүд
