Industrial Zymphonies Theme (8.x-2.1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Search
eo: Serĉu

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to parent page
eo: Iru al la superpaĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Help
eo: Helpo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo

en: Powered by Drupal
eo: Povigata per Drupalo
