InfluxDB (1.0.0-rc1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Tags
af: Etikette

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: 1 hour
af: 1 uur

en: Never
af: Nooit
