InfluxDB (1.0.0-rc1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: Never
lt: Niekada

en: Fields
lt: Laukeliai

en: 1 year
lt: 1 metai

en: Precision
lt: Tikslumas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
