InfluxDB (1.0.0-rc1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Tags
mn: Тагууд

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: Precision
mn: Нарийвчлал

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
