InfluxDB (1.0.0-rc1) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Tags
sk: Značky

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: Never
sk: Nikdy

en: Fields
sk: Polia

en: 1 year
sk: 1 rok

en: 6 hours
sk: 6 hodín

en: Precision
sk: Presnosť

en: Organization
sk: Firma

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Datetime
sk: Dátum a čas
