Inherit Link (2.0.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: Teaser
be: Цвялілка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Media
be: Мультымедыя

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб
