Inherit Link (2.0.0) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Teaser
bn: সার-সংক্ষেপ

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে
