Inherit Link (2.0.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Default
cy: Diofyn

en: Teaser
cy: Rhagflas

en: Media
cy: Cyfryngau
